Ceník ubytování Kvilda pro 6-8 osob a platební podmínky
Ubytování v soukromí rekreační chalupy na Kvildě s posezením v zahradě s terasou a grilem, s wi-fi, TV sat, parkováním zdarma a s možností polopenze.    V hlavní sezóně máme týdenní pobyty so-so, při zkráceném pobytu jen celé podkroví - výhodné mimosezónní termíny :-)

Ceník celoročního ubytování pro 6-8 osob:

 • 1. Vedlejší sezóna: Dospělý: 270 Kč za osobu/noc na týden, vč. popl. obci, týden 1 890 Kč/os. vč. popl.  (duben, květen, červen a září, říjen, listopad) - týdenní pobyty so-so nebo zkrácený pobyt

 • Při zkráceném a víkendovém pobytu rezervace pouze celého podkroví: 2 350 Kč/noc (min. 2 noci), vč. poplatků
 • Dítě do 2 let (dovršení věku dítěte dle narození): zdarma  (sleva pro 1 dítě bez nároku na lůžko a lůžkoviny)
 • Děti do 12 let (dovršení věku dítěte dle narození):  170 Kč za dítě/noc, vč. poplatků  (sleva pro max. 2 děti)
 • Čistotný a vychovaný pes: 70 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)
 • Vlastní prostorné parkování až pro 5 aut přímo u penzionu pro naše hosty bez poplatku :-)

 • 2. Hlavní sezóna: Dospělý: 290 za osobu/noc na týden, vč. popl. obci, týden 2 030 Kč/os. vč. popl. (prosinec, leden, únor, březen a červenec, srpen) - týdenní pobyty so-so

 • Při zkráceném a víkendovém pobytu rezervace pouze celého podkroví:  2 800 Kč/noc (min. 2 noci),  vč. popl.

 • Dítě do 2 let (dovršení věku dítěte dle narození): zdarma  (sleva pro 1 dítě bez nároku na lůžko a lůžkoviny)

 • Děti do 12 let (dovršení věku dítěte dle narození):  190 Kč za dítě/noc, vč. poplatků obci  (sleva pro max. 2 děti)

 • Čistotný a vychovaný pes: 70 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)

 • Vlastní prostorné parkování až pro 5 aut přímo u penzionu pro naše hosty bez poplatku :-)   

AKCE!!! Vánoční pobyt na zimní Kvildě (22. 12. 2017 až 27. 12. 2017) - Ještě volné!

Rezervovat je možné pouze celé samostatné podkroví pro 6 - 8 os. (min. 3 noci), cena 2 300 Kč/noc/patro vč. poplatků      Čistotný a vychovaný pes: 70 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)                                                              Vlastní parkování přímo u objektu pro naše hosty bez poplatku :-)


AKCE!!! Silvestrovský pobyt na Kvildě  (27. 12. 2017 až 2. 1. 2018) - Již rezervováno!

Rezervovat je možné pouze celé samostatné podkroví pro 6 - 8 os. (min. 5 nocí), cena 3 000 Kč/noc/patro vč. poplatků    Čistotný a vychovaný pes:  70 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)                                                                            Vlastní parkování přímo u objektu pro naše hosty bez poplatku :-) 
                                                                                                              
Poskytujeme jednorázovou slevu 5% z celkové ceny při jednotném ubytování 8 osob na 2 týdny (14 nocí)!
Sleva na 1 dítě je možná při 2 platících dosp. os. a pro max. 2 děti na patro. Rozhodující je věk dítěte při nástupu ubytování.
V hlavní sezóně týdenní pobyty so-so (7 nocí) a min. 4 osoby k ubytování. Kratší pobyty možné po dohodě viz ceník!  Vystavujeme též faktury pro zaměstnavatele v rámci proplácení dovolené z FKSP nebo firemního školení zaměstnanců!    V ceně ubytování jsou již zahrnuty místní poplatky OÚ Kvilda ve výši 19,- Kč/os/noc, dále parkování, TV se satelitním příjmem, wi-fi internet v objektu, spotřeba vody, energie + vytápění, toaletní potřeby, lůžkoviny, ručníky, úschovna lyží a kol a dřevo ke grilu. V cenách služeb za ubytování není obsaženo pojištění za škody a jiné, hosté užívají těchto služeb na vlastní odpovědnost! Přijímáme celoroční, opakované rezervace ubytování u nás na chalupě! Těšíme se na vás.

Rezervace pobytu, platby a podmínky (Veškeré platby jsou u nás pouze bezhotovostní s ohledem na EET)

Pro závaznou rezervaci vybíráme zálohu ve výši 50% se splatností do 5 dnů a to bezhotovostně převodem na náš účet: č.ú. 78-1467940287/0100 (KB).                                                                                                                                         Zbývající doplatek za pobyt se platí bezhotovostně převodem na náš uvedený účet nejpozději 30 dnů před nastoupením pobytu. Je možné po dohodě zaplatit celou platbu za pobyt předem.                                                            U pobytů objednaných méně než 1 měsíc a těsně před plánovaným nástupem vybíráme jednorázovou platbu ve 100% výši ceny pobytu a to bezhotovostně na náš uvedený účet. Děkujeme vám ...           

Storno a platební podmínky

Zruší-li klient předčasně rezervaci pobytu, zaplacená záloha, doplatek, případně celá platba za pobyt se nevrací, nepodaří-li se ubytovateli obsadit uvolněná místa. Dále zruší-li klient celý pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, případně změní-li počet osob, rezervační záloha, doplatek případně celá platba za pobyt se již nevrací.  Zrušení pobytu je možné pouze písemně! Storno pobytu a jiné případné pojištění si lze levně pojistit u pojišťovacích subjektů, např. na: www.pojisteni.com/pojisteni-storna/krok-1/                                                                                             Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou zálohy nebo celkové ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito storno, platebními, rezervačními a ubytovacími podmínkami plně obeznámen, respektuje je a bez výhrad souhlasí.

Další informace a podmínky k ubytování:                                                                                                       Nástup na ubytování je možný vždy od 14:00 do 18:00 hod.! Před příjezdem nám prosím zavolejte.                           Uvolnit pokoje vč. parkovacího stání je potřeba nejdéle do 10:00 hod.!  Děkujeme vám :-)                                               Celý rekreační objekt je nekuřácký a v samostatném podkroví se používá pouze domácí obuv/přezůvky!                           Z důvodu bezpečnosti a požárních předpisů není v podkrovních prostorech povoleno používat vlastní plynové nebo jakékoliv jiné spotřebiče! Ubytovaný je povinen převzít pokoj vč. spol. prostor, zkontrolovat a nahlásit případné nedostatky, vady a poškození. Pokud nebudou nahlášeny provozovateli, případné škody hradí posledně ubytovaný host. Ostatní informace k ubytovacímu řádu mají hosté k dispozici vytištěné na pokojích při nástupu ubytování.

Pokud budete chtít rezervovat ubytování opět za rok, prosím nahlašte vždy při ukončení pobytu :-)

Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu... Pro rezervaci nás prosím kontaktujte viz složka KONTAKT.

Lastminute a ak
č
ní nabídky

     Seriózní hosté jsou u nás vítáni, Milan a Dana Bartůškovi, Kvilda 60, 384 93 Kvilda - Tel: 736 124 401           Ubytování v soukromí rekreační chalupy na Kvildě Šumava - Hamerské domky čp. 83 v NP Šumava v 1050m n.m.           Vzhledem k velkému zájmu o ubytování na chalupě doporučujeme včasnou rezervaci pobytu :-)

Kontaktujte nás