Ceník ubytování Kvilda:
Výhodné týdenní zimní a letní pobyty :-)

Ceník pro celoroční ubytování v chalupě na Kvildě pro skupinu 6-8 osob:

 • 1. Vedlejší sezóna: Dospělý 270 Kč (11 EUR)/osoba/noc (so-so) bez poplatků, týden 1 890 Kč/os.  (duben, květen, červen, říjen, listopad) - týdenní pobyty so-so nebo zkrácený pobyt!

 • Při prodlouženém pobytu min. 3 noci a vždy o svátcích rezervace pouze celého podkroví: 2 500 Kč/noc.
 • Při zkráceném pobytu na 4 - 6 nocí pro 6 až 8 osob (celé podkroví):  300 Kč/každá osoba/noc.
 • Dítě do 2 let (dovršení věku dítěte dle narození): zdarma  (sleva pro 1 dítě bez nároku na lůžko a lůžkoviny)
 • Děti do 12 let (dovršení věku dítěte dle narození):  170 Kč za dítě/noc bez poplatků (sleva pro max. 2 děti)
 • Čistotný a vychovaný pes: 100 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)
 • Vlastní prostorné parkování přímo u penzionu pro naše hosty bez poplatku :-)

 • 2. Hlavní sezóna: Dospělý 300 Kč (12 EUR)/osoba/noc (so-so) bez poplatků, týden 2 100 Kč/os. (prosinec, leden, únor, březen, červenec, srpen, září) - výhradně týdenní pobyty so-so!

 • Dítě do 2 let (dovršení věku dítěte dle narození): zdarma  (sleva pro 1 dítě bez nároku na lůžko a lůžkoviny)

 • Děti do 12 let (dovršení věku dítěte dle narození):  200 Kč za dítě/noc bez poplatků (sleva pro max. 2 děti)

 • Čistotný a vychovaný pes: 100 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)

 • Vlastní prostorné parkování přímo u penzionu pro naše hosty bez poplatku :-)   

AKCE!!! Vánoční pobyt na zimní Kvildě (20. 12. 2019 až 27. 12. 2019) - Volné!

Rezervovat je možné pouze celé samostatné podkroví pro 4 - 8 osob (min. 3 noci), cena 2 300 Kč/noc/patro bez popl.  Případně cena dohodou dle celkového počtu osob a celkové délky pobytu na Kvildě.                                                            Čistotný a vychovaný pes: 100 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)                                                              Vlastní udržované parkování přímo u objektu pro naše hosty bez poplatku :-)


AKCE!!! Silvestrovský pobyt na Kvildě  (27. 12. 2019 až 4. 1. 2020) - Rezervováno!

Rezervovat je možné pouze celé samostatné podkroví pro 4 - 8 osob (min. 6 nocí), cena 3 000 Kč/noc/patro bez popl.  Čistotný a vychovaný pes:  100 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě s ubytovatelem)                                                                            Vlastní udržované parkování přímo u objektu pro naše hosty bez poplatku :-)
 

V ceně ubytování nejsou zahrnuty místní poplatky obci Kvilda:

 • ubytovací poplatek 5 Kč/den (hradí všichni hosté).
 • rekreační poplatek 14 Kč/den (nehradí: dle článku 9 vyhlášky 1/2012 - zejména děti do 18 let, osoby starší 70 let, držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci).
                           
Sleva na 1 dítě je možná při 2 platících dosp. os. a pro max. 2 děti na patro. Rozhodující je věk dítěte při nástupu ubytování.
V hlavní sezóně týdenní pobyty so-so (7 nocí) a min. 6-8 osob k ubytování. Kratší pobyt je možný po dohodě viz ceník! Bonus: Je možné po dohodě rezervovat celé podkroví i při ubytování menšího počtu osob při zaplacení min. za 6 lůžek. V ceně ubytování jsou zahrnuty: parkování pro ubytované, TV se satelitním příjmem, wi-fi internet v objektu, spotřeba vody, energie + vytápění, toaletní potřeby, lůžkoviny, ručníky + úschovna lyží, běžek a kol. V cenách služeb za ubytování není obsaženo žádné pojištění za škody, újmu na zdraví a jiné, hosté užívají těchto služeb plně na vlastní odpovědnost!

Přijímáme celoroční a opakované rezervace ubytování u nás na chalupě. Těšíme se na vás :-)

Rezervace pobytu, platby a podmínky

Pro závaznou rezervaci vybíráme zálohu ve výši 50% se splatností do 5 dnů a to bezhotovostně převodem na náš účet: č.ú. 78-1467940287/0100 (KB). Zaplacením zálohy na účet je platná závazná rezervace pobytu.                    Pokud nebude proplacena zálohová faktura k uvedenému datu splatnosti, automaticky se ruší rezervace pobytu. Zbývající doplatek za pobyt se platí bezhotovostně převodem na náš uvedený účet nejpozději 30 dnů před nastoupením pobytu. Je možné po dohodě zaplatit celou platbu za pobyt předem na náš účet.                                      U pobytů objednaných méně než 1 měsíc a těsně před plánovaným nástupem k ubytování vybíráme jednorázovou platbu ve 100% výši ceny pobytu a to bezhotovostně na náš uvedený účet. Děkujeme vám ...           

Storno a platební podmínky

Zruší-li klient předčasně rezervaci pobytu, zaplacená záloha, doplatek, případně celá platba za pobyt se nevrací, nepodaří-li se ubytovateli obsadit uvolněná místa. Dále zruší-li klient celý pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, případně změní-li počet osob, rezervační záloha, doplatek případně celá platba za pobyt se již nevrací.  Pokud klient sníží počet nahlášených osob nebo zkrátí dobu ubytování po zaplacení pobytu, rozdíl se již nevrací! Zrušení pobytu je možné pouze písemně a po dohodě! Storno poplatek činí vždy 4.000,- Kč za administraci a ztrátu.      Storno pobytu si lze výhodně pojistit u pojišťovacích subjektů, např. na: www.pojisteni.com/pojisteni-storna/krok-1/     Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou zálohy nebo celkové ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito storno, platebními, rezervačními a ubytovacími podmínkami plně obeznámen, respektuje je a bez výhrad souhlasí.

Další informace a základní přehled podmínek k ubytování:                                                          Nástup na ubytování je možný po úklidu vždy od 14:00 do 18:00 hod.! Před příjezdem nám prosím zavolejte. Uvolnit ubytování/chalupu vč. parkovacího stání je nutné nejdéle do 10:00 hod., děkujeme vám :-)                      Celý rekreační objekt je nekuřácký a v samostatném podkroví se používá pouze domácí obuv/přezůvky!        Z důvodu bezpečnosti a požárních předpisů není v podkrovních prostorech povoleno používat vlastní plynové nebo jakékoliv jiné spotřebiče! Ubytovaný je povinen převzít pokoj vč. spol. prostor, zkontrolovat a nahlásit případné nedostatky, vady a poškození. Pokud nebudou nahlášeny provozovateli, případné škody hradí posledně ubytovaný host. Ubytovaní hosté jsou povinni dodržovat noční klid a po odchodu a na noc uzamykat vstupní dveře a v létě též boční dveře na krytou terasu do zahrady, děkujeme vám :-)                     V zimním období doporučujeme hostům vybavit se sněhovými řetězy na koncový horský úsek k chalupě.    V případě objednání pejska na chalupě si prosím vemte s sebou vlastní pelíšek pro psa, děkujeme.

Ostatní informace k ubytovacímu řádu mají hosté k dispozici vytištěné v jídelně při nástupu ubytování.

Pokud budete požadovat rezervaci opět za rok, prosím nahlašte při ukončení pobytu :-)

Seriózní a slušní hosté jsou u nás vždy vítáni :-)   Pro rezervaci nás prosím kontaktujte viz složka KONTAKT.

Osobní data zákazníka:

Zákazník odesláním objednávky potvrzuje svůj souhlas s uložením jeho osobních dat v databázi poskytovatele.
Poskytovatel se zavazuje k použití těchto dat pouze k interním účelům týkajících se zakázek zákazníka.

Lastminute a ak
č
ní nabídky

     Seriózní hosté jsou u nás vítáni. Milan a Dana Bartůškovi, obec Kvilda 60, 384 93 Kvilda - Tel: 736 124 401           Ubytování v soukromí horské chalupy na Kvildě v NP Šumava - Hamerské domky čp. 83 v NP Šumava v 1050m n.m.    Hledáte na Šumavě nebo přímo v Kvildě klidné ubytování a v soukromí za dobrou cenu, tak vítejte u nás :-)     Vzhledem k velkému zájmu o ubytování na chalupě doporučujeme včasnou rezervaci pobytu :-)

Kontaktujte nás