Přijímáme celoroční rezervace ubytování v Kvildě na Šumavě s vlastním stravováním nebo s polopenzí. Ubytování již bez dalších poplatků. Vytápění je automatické s čistým provozem, ubytování na chalupě je v klidné části Kvildy zaručující pohodovou dovolenou. Vzdušné lázně Kvilda - horské ubytování s možností polopenze (večeří) - výhodné týdenní pobyty so-so pro skupinu 6 - 8 osob. Kontakt - rezervace ubytování Kvilda na tel: 736 124 401 nebo e-mail: mbartusek@atlas.cz

Popis ubytování a fotogalerie:

Užijte si příjemné celoroční ubytování v horské chalupě v samostatném podkroví s Wi-fi se 3 pokoji (až 8 lůžek).      Jeden samostatný dvojlůžkový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s WC (možné též 2 + 1 dítě na spol. lůžku).      Pro další vybavené dva dvojlůžkové pokoje s možností vždy jedné přistýlky, je další sociální zařízení společné před pokoji. Rezervovat lze pro soukromí a klid jen celé samostatné a vybavené podkroví se 3 pokoji pro skupinu 6 až 8 osob :-)     K dispozici máte rychlý wi-fi internet, TV sat a rádio Panasonic, dále vybavenou kuchyňku s jídelním stolem s funkcí společenské místnosti pro hry. Možnost polopenze (snídaně nebo jen večeře - denní výběr z menu + nápoje i pro děti).   Jedná se o domácí chutná jídla (celé menu) v místní stylové restauraci vzdálené pouhých cca 250m, je to bonus pro naše hosty za výhodné ceny. Doporučujeme vám :-)   V ceně ubytování jsou též toaletní potřeby, povlečení a ručníky.      Správce přítomný ve vedlejším objektu. Ubytování v klidném místě na Kvildě v chalupě vč. zahrady a terasy s grilem.   Vzhledem k umístění chalupy na Kvildě v 1050m n.m. slouží objekt k rekreaci jako klimatické lázně.
V hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty so-so, zkrácené pobyty možné ve vedlejší sezóně viz ceník na webu.

Vybavení kuchyňky:  el. chladnička na potraviny, mikrovlnná trouba, indukční vařič vč. hrnce a pánve, varná konvice, keramická konvice na čaj/kávu, el. toustovač a topinkovač, dále základní nádobí, příbory, hrnky vč. vybavení, dále dřez na nádobí s odkapávačem. Velký jídelní stůl slouží též pro společenské hry a zábavu našich hostů i v nepřízni počasí... 
Můžete též využít grilování a pečení na lávovém kameni v krbu na terase za penzionem v zahradě nebo zde připravovat jídla vlastním plynovým spotřebičem či grilem. Posedět můžete v zastřešené verandě v zahradě za chalupu v letní sezóně. Vytápění objektu je zajištěno el. akumulačním vytápěním s automatickou regulací a čistým provozem samostatně v každém pokoji a jídelně s kuchyňkou. V koupelně a na WC je též elektrické vytápění s termostatem a automatickou regulací.           K dispozici máte sklep v suterénu pro uskladnění potravin a nápojů, pro pivo je ideální místo na 7 schodu :-)                   Od května do září můžete využít klidné posezení v soukromí zastřešené verandy v zahradě za chalupou a venkovní terasu s krbem v zahradě s pěkným výhledem do krajiny a užít si grilování nebo pečení na lávovém kameni :-)           Horskou udržovanou zahradu s výhledy můžete využívat např. pro míčové a jiné hry nebo k posezení v klidu a soukromí.   Můžete si zdarma zapůjčit zahradní hry kroket, petangue a šipky na terč a dále el. sušák obuvy + košíky na sběr hub.     Kola, lyže a veškeré další sportovní potřeby je možné uschovat přímo v objektu + prostor pro mazání lyží s el. zásuvkou. Vlastní celoroční prostorné parkování až pro 5 aut přímo u chalupy je pro naše hosty zdarma :-)  Pes po dohodě možný. Celoročně udržovaný příjezd až na vlastní parkoviště přímo k chalupě po veřejné asfaltové komunikaci obce Kvilda.  Parkovací plocha pro auta přímo u chalupy v zimě průběžně udržována výkonnou sněhovou frézou!

Možnosti stravování pro naše hosty: 

  1. Vlastní stravování: možnost ohřívání jídel v kuchyňce v mikrovlnné troubě nebo na indukčním vařiči s nádobím,  dále k dispozici elektrický toustovač, topinkovač nebo též možnost využití krbu pro grilování v letní sezóně :-)
  2. Polopenze v krabičce připravená k ohřátí: naši hosté si mohou v místě zajistit balená jídla,  jedná se o připravené domácí chutné balené sterilizované jídlo k ohřátí v mikrovlnné troubě v kuchyňce (též bezlepková strava). Případné info a objednávky na tel: 723 511 829. Nutno objednat až po potvrzení rezervace ubytování!
  3. Polopenze v místní restauraci - výborná domácí jídla v místní stylové restauraci na Kvildě za výhodné ceny (snídaně nebo jen večeře - výběr z denního menu + nápoje): naši hosté si mohou objednat po závazné rezervaci ubytování předjednanou polopenzi v místní stylové restauraci vzdálené do 250m. Rezervovat stravování doporučujeme 14 dní předem a prosím uveďte při objednání: ubytování chalupa U Cupků - manželé Bartůškovi. Tato služba je již námi předjednaná za výhodné ceny pro vás jako bonus pro naše hosty. Doporučujeme vám :-)    Případné informace a objednávky na tel: 777 988 073. Nutno objednat až po potvrzení rezervace ubytování!        Rezervaci polopenzí si zajišťují naši hosté na uvedeném tel. kontaktu až po závazné rezervaci ubytování.                                                                                                                                                                                                 Můžete též navštívit místní restaurace, kavárny nebo vyhlášenou pekárnu a místní pivovar na Kvildě :-)              V Kvildě je prodejna potravin s denním provozem, bankomat, pošta, muzeum, infocentrum NP a OÚ Kvilda.           .......................................................................................................................................................................................................................       V případě požadavku Vám rádi doporučíme možnosti sportovního či relaxačního vyžití vč. služeb přímo na Kvildě a v okolí (např. wellness, whirpool, bazén, půjčovna lyží a kol, koloběžek, lyžařské a sportovní areály, restaurace, infocentrum Kvilda s promítáním filmů a dokumentů a jiné služby), rádi vám doporučíme historické a technické památky nebo přírodní zajímavosti v okolí Kvildy a na Šumavě, které jsme sami navštívili , např. obora jelenů a Rysa Ostrovida u Kvildy s možností objednání večerní prohlídky obory, dále obora vlků u Srní s infocentrem, divoká zvířata v NP Šumava, návštěva slatí a mokřadů na Šumavě nebo doporučíme zajímavé cyklo-turistické trasy po celé Šumavě a v okolí Kvildy, viz informace uvedené níže pod složkou:  "Prozkoumejte okolí".     Pro zimní vyžití jsou na Kvildě 4 sjezdovky 250-400 m dlouhé, náročnější lyžaři využívají Zadov (15km), případně Mitterdorf (SRN 35km) nebo na Hochficht (Rakousko 60km). Kvilda je především běžkařským a cykloturistickým rájem. Je zde hlavní výchozí místo řady bežkařských, cyklistických a turistických tras, které vedou nádhernou šumavskou přírodou v NP Šumava a velmi zachovalou krajinou. Na Kvildě je volně přístupné víceúčelové hřiště pro děti a dospělé - umělý povrch pro tenis, fotbal...  V zimě je v provozu též lyžařská škola a 3 půjčovny. Vystavujeme též faktury pro zaměstnavatele v rámci proplácení dovolené z FKSP nebo firemního školení zaměstnanců! Pokud budete chtít zarezervovat ubytování opět za rok, prosím nahlašte při ukončení pobytu :-)

Prozkoumejte okolí ...

Navštivte unikátní a zajímavá místa a zažijte jedinečnou atmosféru Národního parku Šumava :-)

V zimě upravované běžkařské trasy
V zimě upravované běžkařské trasy
Návštěvnické centrum jelena a rysa ostrovida u Kvildy s možností zdarma objednání večerních prohlídek :-)
Návštěvnické centrum jelena a rysa ostrovida u Kvildy s možností zdarma objednání večerních prohlídek :-)
Hrad Kašperk Karla IV.
Hrad Kašperk Karla IV.
Unikátní slatě a mokřady u Modravy
Unikátní slatě a mokřady u Modravy
Zámek Vimperk se zámeckým parkem a s kavárnou-cukrárnou...
Zámek Vimperk se zámeckým parkem a s kavárnou-cukrárnou...
Lyžařský areál na Kvildě vč. půjčovny
Lyžařský areál na Kvildě vč. půjčovny
Návštěvnické centrum vlků v Srní
Návštěvnické centrum vlků v Srní
Zámek a hrad Velhartice u Sušice
Zámek a hrad Velhartice u Sušice
Aquacentrum a sportoviště v Sušici nebo možno navštívit další 2-3 bazénová centra v širším okolí
Aquacentrum a sportoviště v Sušici nebo možno navštívit další 2-3 bazénová centra v širším okolí
Vyhlídková věž u Zadova s krásným výhledem do pošumaví
Vyhlídková věž u Zadova s krásným výhledem do pošumaví
Obecní historická pec v Lenoře
Obecní historická pec v Lenoře
Soví voliéry v Borové Ladě u Kvildy
Soví voliéry v Borové Ladě u Kvildy
Chalupská slať u Borových Lad
Chalupská slať u Borových Lad
Sběr prvních hříbků v okolí Kvildy
Sběr prvních hříbků v okolí Kvildy

a desítky dalších zajímavých a atraktivních míst v NP Šumava, které čekají jen na vás  :-)

Apartmán Kvilda ubytování levně :-)

Levné ubytování Kvilda na Šumavě pro skupinu 6 - 8 osob v chalupě se zahradou v 1050m n.m. pro ideální klidnou dovolenou...